Nowoczesne płytki hiszpańskie

Patrząc się na zagraniczny rynek jesteśmy w stanie stwierdzić, jak szybko potrafią zmieniać się aktualne trendy. W tym momencie bardzo popularnym rozwiązaniem jest łazienka eco. Będzie on idealny dla miłośników natury. Ma się poczucie obcowania z naturą. Jest to korzystne dla naszego zdrowia. Pozwali to zmniejszyć stres, być bardziej wydajnymi, skoncentrowanymi jak i sprawnymi. W środowiskach komercyjnych (np. Rosalinda czy Planta) jesteśmy w stanie zauważyć wpływ tego trendu. Pięknie integrują plantacje z ich przestrzenią.

Proste a efektywne

Integracja trendu w bardzo szybki i efektywny sposób sprawi, że łazienka wyglądać będzie na wrzuconą prosto do dżungli. Wplecenie do łazienki roślin zielonych poprawi jej wystrój. Klasyczne płytki hiszpańskie są w stanie zbudować nam ścianę pełną zieleni. Przy wyborze naturalnego materiału, warto też wybrać samodzielną wannę a także dziwno kształtny zlew. W ten sposób można zainspirować się naturalnymi kształtami z natury. Aby dobrać odpowiednią kolorystykę obracaj się w kojących tonach z odcieniami zieleni, bieli oraz szarości.

Łazienka zastana

Aby coś zmienić, nie potrzeba od razu wielkich remontów. Warto zwrócić uwagę na oświetlenie. Gdy chcemy czuć się bliżej natury spełnia ono ważną rolę. Zainstalowanie świetlika albo dużych okien, lub wręcz przeciwnie ściemniacza da nam możliwość naśladowania naturalnego cyklu światła dziennego. Jeśli jest to jednak problem, można poeksperymentować z płytkami, zapewniając im odpowiednie kolory. Po więcej inspiracji jak i płytek hiszpańskich zapraszamy na stronę.