Kredyt dla firm z szybką wypłatą środków

Pozytywna weryfikacja umowy kredytowej przeprowadzona przez bank staje się podstawą do wypłaty środków przyznanych w ramach kredytu dla firm. Dlatego przedsiębiorcy, którym udzielony został kredyt Fair mogą otrzymać dostęp do limitu w koncie już w kilka godzin po podpisaniu umowy.

Wcześniej zostają jednak zobowiązani do przedstawienia wyciągów bankowych otrzymywanych przez sześć miesięcy lub jednego z dokumentów stanowiących zaświadczenie o wysokości dochodów otrzymywanych przez firmę w poprzednim roku. Sam wniosek kredytowy może zostać złożony nawet w internetowym systemie Obrotomierz, którego automatyczna analiza pozwoli na szybkie przedstawienie wstępnej decyzji kredytowej potwierdzonej potem w oddziale banku.

Również osoby prowadzące samodzielną działalność gospodarczą mogą korzystać z kredytu dla firm dającego gwarancję szybkiej wypłaty środków. Taka sytuacja ma miejsce wówczas, gdy udzielony zostaje im tzw. Kredyt dla Profesjonalistów z decyzją online. Tego rodzaju finansowanie dla prac wykonywanych na przykład przez komorników sądowych czy lekarzy profesjonalistów przyznawane jest na podstawie analizy przychodów otrzymywanych przez nich w ostatnim okresie działalności.

Może ono wynieść nawet pięćset tysięcy złotych udostępnianych w formie limitu w rachunku na okres maksymalnie dziewięćdziesięciu sześciu miesięcy. Dodatkową opcją finansowania wydatków firmowych jest posiadanie dostępu do karty kredytowej Mastercard dla przedsiębiorców. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie https://www.ideabank.pl/ranking-kredytow-dla-firm.