Kredyt dla firm z szybką wypłatą środków

Pozytywna weryfikacja umowy kredytowej przeprowadzona przez bank staje się podstawą do wypłaty środków przyznanych w ramach kredytu dla firm. Dlatego przedsiębiorcy, którym udzielony został kredyt Fair mogą otrzymać dostęp do limitu w koncie już w kilka godzin po podpisaniu umowy.

Wcześniej zostają jednak zobowiązani do przedstawienia wyciągów bankowych otrzymywanych przez sześć miesięcy lub jednego z dokumentów stanowiących zaświadczenie o wysokości dochodów otrzymywanych przez firmę w poprzednim roku. Sam wniosek kredytowy może zostać złożony nawet w internetowym systemie Obrotomierz, którego automatyczna analiza pozwoli na szybkie przedstawienie wstępnej decyzji kredytowej potwierdzonej potem w oddziale banku.

Również osoby prowadzące samodzielną działalność gospodarczą mogą korzystać z kredytu dla firm dającego gwarancję szybkiej wypłaty środków. Taka sytuacja ma miejsce wówczas, gdy udzielony zostaje im tzw. Kredyt dla Profesjonalistów z decyzją online. Tego rodzaju finansowanie dla prac wykonywanych na przykład przez komorników sądowych czy lekarzy profesjonalistów przyznawane jest na podstawie analizy przychodów otrzymywanych przez nich w ostatnim okresie działalności.

Może ono wynieść nawet pięćset tysięcy złotych udostępnianych w formie limitu w rachunku na okres maksymalnie dziewięćdziesięciu sześciu miesięcy. Dodatkową opcją finansowania wydatków firmowych jest posiadanie dostępu do karty kredytowej Mastercard dla przedsiębiorców. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie